Jak probíhá odblokování?

Klientovi dávám čas, aby si mě "omrkl" a taky já jeho. Při kávě či čaji probereme, co má za problém a já vysvětlím, jak bychom postupovali při jeho řešení. 

Když jsme připraveni, dáme se do práce.

Jak?

Pomocí testování svalů - jemným tlakem na mírně předpažené ruce, dostávám odpovědi, kdy negativní emoce sval oslabí a pozitivní zpevní. Tělo mi tímto způsobem říká "ANO" nebo "NE".

Tak získávám potřebné informace a především zjistím, kde máte tzv. bloky. Zjednodušeně řečeno, jsou to negativní zážitky uložené v podvědomí (nevíme o nich, nepamatujeme si je) z období od součastnosti po naše početí.

Cesta do podvědomí je celkem dobrodružná výprava, na konci které se budete znát a cítím lépe. Obohatí vás. Je to další rozměr vaší bytosti, možná ten nejpodstatnější a nejzajímavější.  :-)

Vhodnými technikami /např.vizualizací/ pak spolu blok jemně a účinně odstraníme. Slzy jsou vítány.

Co je cílem našeho snažení - větší lehkost vašeho bytí, ať už si pod tím představíte cokoliv - odpuštění otci, matce, větší odvaha, úleva od bolesti hlavy, vyrovnaný vztah se svým dítětem, mít se rád ...

No a nejdůležitější je vaše rozhodnutí a chuť, něco změnit, pracovat na sobě a aktivně tvořit svůj život.

 

3 základní pravidla v mé poradně:

  • 100% diskrétnost
  • ať zazní cokoliv, nebudu Vás soudit ani kritizovat
  • v souvislosti s konkrétním problémem uvolním blok, který klientovi brání ve svobodném rozhodnutí, ale samotné rozhodnutí učiní klient sám

Fotogalerie: